< POWRÓTDekpol poszerza ofertę sprzedaży Osiedla Zielonego

Dekpol wprowadził do oferty sprzedażowej kolejne 69 mieszkań w ramach III etapu Osiedla Zielonego. Inwestycja zlokalizowana w południowej części Gdańska cieszy się dużą popularnością wśród klientów.

Dekpol wprowadził do sprzedaży kolejne 69 mieszkań w ramach Osiedla Zielonego etap III. W ofercie znajdują się mieszkania 2 i 3-pokojowe, o powierzchniach od 33 do 63 m2. Lokale na wyższych kondygnacjach posiadają balkony i loggie, natomiast do mieszkań na parterze przynależą tarasy i ogródki. Na Osiedlu Zielonym III powstanie hala garażowa, parking naziemny, a także komórki lokatorskie. Dla najmłodszych powstaną place zabaw.

Inwestycja jest kontynuacją rozbudowy, cieszącego się dużą popularnością, kompleksu budynków przy ul. Potęgowskiej, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą Trójmiasta, na wschód od jeziora Jasień. W ramach III etapu Osiedla Zielonego powstaną trzy czteropiętrowe budynki o wysokim standardzie z 207 lokalami mieszkalnymi.

Osiedle Zielone jest świetnie skomunikowane z resztą Gdańska, co chwalą sobie jego mieszkańcy. Bliskość najważniejszych szlaków komunikacyjnych i zasięg terytorialny transportu miejskiego gwarantuje szybki i swobodny dostęp do wszystkich dzielnic miasta. W pobliżu znajdują się autobusy, a także pętla autobusowo-tramwajowa. Doskonale rozwinięta infrastruktura wspomaga rozwój wszelkich dziedzin życia. W odległości kilometra znajdują się także liczne punkty usługowe.LOKALIZACJA

INWESTYCJA

METRAŻ

-

ILOŚĆ POKOI

-

PIĘTRO

-

CENA DO BRUTTO

CECHY DODATKOWE

mieszkanie z ogródkiem
samodzielna kuchnia
Mieszkania dla Młodych


serwisy dekpol