< POWRÓTDekpol S.A. wyróżniony na gdańskich targach nieruchomości

Dekpol S.A. został wyróżniony za najlepsze stoisko i obsługę targową podczas Targów Mieszkań i Domów AMBEREXPO w Gdańsku, które odbyły się w miniony weekend. Duże zainteresowanie zwiedzających wzbudził nowy projekt luksusowych apartamentów Verano Residence w Juracie na Półwyspie Helskim, który można było obejrzeć dzięki najnowszej aplikacji wykorzystującej technologię 3D.

W miniony weekend 16 i 17 września br. Dekpol S.A. prezentował swoją ofertę mieszkaniową na Targach Mieszkań i Domów AMBEREXPO w Gdańsku. Targi przyciągnęły mnóstwo osób zainteresowanych zakupem nieruchomości na rynku pierwotnym zlokalizowanych na terenie Trójmiasta i jego okolic.

"Będziemy bardzo miło wspominać tegoroczne Targi Mieszkań i Domów! Zajęliśmy 2. miejsce wśród najlepszych wystawców, co nas oczywiście bardzo cieszy. Przede wszystkim powody do radości daje jednak bardzo liczna obecność uczestników targów na naszym stoisku. Mamy nadzieję, że udało nam się przyczynić do wyboru wymarzonego mieszkania" - powiedział Sebastian Barandziak, Dyrektor sprzedaży, Członek Zarządu Dekpol S.A.

Oferta zaprezentowana podczas targów przez Dekpol S.A. obejmowała mieszkania i apartamenty zarówno w segmencie popularnym, jak i premium. Duże zainteresowanie osób licznie odwiedzających stoisko spółki przyciągała aplikacja wykorzystująca technologię 3D. Przy jej wykorzystaniu można było obejrzeć najnowszy projekt w portfolio Dekpol S.A., czyli kameralny apartamentowiec Verano Residence w Juracie. Aplikacja pozwalała dokładnie zwiedzić inwestycję, wejść do każdego apartamentu, obejrzeć je pod każdym kątem, w tym sprawdzić plan mieszkania, jego nasłonecznienie, a nawet poznać najbliższą okolicę.

Dekpol S.A. zaprezentował również inne projekty ze swojej szerokiej oferty. Spośród inwestycji realizowanych na terenie Gdańska klienci zainteresowani zakupem mieszkań mogli poznać wszystkie szczegóły dotyczące m.in. Osiedla Zielone, Jaworowe Wzgórze, Osiedla Młoda Morena i Młoda Morena Park, a także Osiedla Na Fali w Gdyni i Nowe Rokitki Park w Tczewie.LOKALIZACJA

INWESTYCJA

METRAŻ

-

ILOŚĆ POKOI

-

PIĘTRO

-

CENA DO BRUTTO

CECHY DODATKOWE

mieszkanie z ogródkiem
samodzielna kuchnia
Mieszkania dla Młodych


serwisy dekpol