< POWRÓTDekpol z ofertą mieszkaniową na Targach w Trójmieście

Dekpol zaprezentuje aktualną ofertę mieszkaniową na targach mieszkaniowych organizowanych w Trójmieście w dniach 18-19 lutego br. oraz 4-5 marca br. Pierwsze z nich odbędą się w Ergo Arenie, a drugie na Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO. Wstęp na targi jest bezpłatny. Podczas Targów będzie można skorzystać z ciekawych promocji przygotowanych przez Dekpol i zyskać nawet 25 000 zł rabatu na zakup mieszkania.

Dekpol zaprezentuje ofertę mieszkaniową podczas dwóch największych targów mieszkaniowych organizowanych w najbliższym czasie na terenie Trójmiasta. Pierwsze z nich Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbędą się w dniach 18-19 lutego br. w hali ERGO ARENA zlokalizowanej na granicy Gdańska i Sopotu, przy Placu Dwóch Miast 1. Wstęp na targi jest bezpłatny. W sobotę 18 lutego targi będą otwarte w godz. 10.00-17.00, a w niedzielę 19 lutego w godz. 10.00- 16.30. Na zainteresowanych zakupem nieruchomości czekać będzie łącznie blisko stu wystawców oraz kilkunastu niezależnych ekspertów w salach konferencyjnych.

Z kolei w dniach 4-5 marca br. Dekpol zaprasza wszystkie osoby szukające atrakcyjnego mieszkania do swojego stoiska na Targach Mieszkań I Domów organizowanych w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku przy ulicy Żaglowej 11. Wstęp jest również bezpłatny. Targi zarówno w sobotę i niedzielę będą otwarte w godzinach: 10.00-17.00. Dekpol przedstawi aktualne oferty mieszkań i domów z Aglomeracji Trójmiasta. Podczas imprezy możliwe będzie także uzyskanie porady ekspertów rynku mieszkaniowego i finansowego.

Dekpol jest wiodącym w województwie pomorskim deweloperem mieszkaniowym, który w 2016 r. sprzedał łącznie 537 lokali. W Gdańsku firma realizuje obecnie: nowoczesny kompleks mieszkalno–hotelowy Nowa Motława, Osiedle Młoda Morena, Osiedle Młoda Morena Park oraz Osiedle Zielone. W Gdyni realizowane jest Osiedle Na Fali, a w Tczewie Nowe Rokitki Park oraz Osiedle Nowe Rokitki.

załączone pliki/dokumentyLOKALIZACJA

INWESTYCJA

METRAŻ

-

ILOŚĆ POKOI

-

PIĘTRO

-

CENA DO BRUTTO

CECHY DODATKOWE

mieszkanie z ogródkiem
samodzielna kuchnia
Mieszkania dla Młodych


serwisy dekpol