< POWRÓTDekpol zwiększył sprzedaż mieszkań o ponad połowę

Dekpol sprzedał w pierwszym kwartale br. 229 mieszkań, czyli o ponad połowę więcej niż rok wcześniej. W pierwszych trzech miesiącach tego roku spółka przekazała jednocześnie klientom 48 lokali w porównaniu do 2 lokali przekazanych w analogicznym okresie poprzedniego roku.

W pierwszym kwartale br. Dekpol sprzedał 229 mieszkań na podstawie zawartych umów rezerwacyjnych, deweloperskich i przedwstępnych. To o ponad połowę więcej niż w tym samym okresie poprzedniego roku, kiedy zakontraktowano sprzedaż 146 lokali. Zarząd Dekpol poinformował jednocześnie, że na koniec marca br. spółka posiadała w ofercie sprzedażowej łącznie 391 lokali.

Z kolei w wynikach finansowych Dekpolu za pierwszy kwartał br. rozpoznanych zostanie 48 lokali, które w tym okresie na podstawie zawartych notarialnych umów przenoszących własność lokalu zostały przekazane klientom. W pierwszym kwartale 2016 r. rozpoznana została sprzedaż 2 lokali.

Dekpol jest wiodącym w województwie pomorskim deweloperem mieszkaniowym. W Gdańsku firma realizuje obecnie: nowoczesny kompleks mieszkalno–hotelowy Nowa Motława, Osiedle Młoda Morena, Osiedle Młoda Morena Park oraz Osiedle Zielone. W Gdyni realizowane jest Osiedle Na Fali, a w Tczewie Nowe Rokitki Park oraz Osiedle Nowe Rokitki.

załączone pliki/dokumentyLOKALIZACJA

INWESTYCJA

METRAŻ

-

ILOŚĆ POKOI

-

PIĘTRO

-

CENA DO BRUTTO

CECHY DODATKOWE

mieszkanie z ogródkiem
samodzielna kuchnia
Mieszkania dla Młodych


serwisy dekpol