< POWRÓTWygraj 1 z 50 voucherów na pobyt w Hotelu Number One

Hotel Number One w Gdańsku zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest aż 50 voucherów na dwudniowy pobyt w hotelu dla dwóch osób. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zaproponować nazwę dla nowej inwestycji, którą Dekpol planuje wybudować na Wyspie Spichrzów. Będzie to 5-gwiazdkowy hotel zlokalizowany w Gdańsku przy ul. Pszennej nad Starą Motławą.

Po sukcesie sprzedażowym inwestycji Nowa Motława, w ramach której powstał Hotel Number One, spółka Dekpol planuje wybudować kolejny obiekt na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Będzie to luksusowy, 5-gwiazdkowy hotel, który powstanie pomiędzy ulicą Pszenną i Żytnią niemal naprzeciwko ul. Długiej z największymi zabytkami miasta.

W związku z nowo zaplanowaną inwestycją zorganizowano konkurs w którym można wygrać 1 z 50 voucherów na dwudniowy pobyt w Hotelu Number One dla dwóch osób. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wymyślić nazwę dla nowego hotelu i wpisać ją w komentarzu pod postem konkursowym na profilu Hotelu Number One na facebooku: https://www.facebook.com/AparthotelNumberOne.

Autorzy najciekawszych propozycji, które zdobędą największą liczbę polubień zostaną nagrodzeni voucherami na pobyt w hotelu. Każdy z uczestników może zgłosić jedną propozycję nazwy. Konkurs potrwa do 3 kwietnia włącznie.

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/AparthotelNumberOne

 LOKALIZACJA

INWESTYCJA

METRAŻ

-

ILOŚĆ POKOI

-

PIĘTRO

-

CENA DO BRUTTO

CECHY DODATKOWE

mieszkanie z ogródkiem
samodzielna kuchnia
Mieszkania dla Młodych


serwisy dekpol