GRANO RESIDENCE

Grano Residence  to nowa inwestycja mieszkalna powstająca w samym sercu Gdańska, na Wyspie Spichrzów, zaledwie 250 m od Starego Miasta. Inwestycję tworzy 141 luksusowych apartamentów o powierzchniach od 31 do 82 m2.

Lokalizacja: Gdańsk, Wyspa Spichrzów, kwartał ulic: Pszenna, Żytnia, Chmielna,

Przewidywany termin odbioru: Grano Hotel i Grano Residence Apartamenty II kwartał 2020 r.

                                                                              

                            

Projekt powstał z myślą o osobach, które żyją dynamicznie, cenią sobie  bezpośredni dostęp do kultury i rozrywki lub szukają dobrej lokaty kapitału. Luksusowe apartamenty spełniają najwyższe standardy. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano garaż podziemny oraz komórki lokatorskie. Grano Residence będzie zarówno doskonałym miejscem do zamieszkania, jak i atrakcyjną nieruchomością pod wynajem.

                                 GRANO RESIDENCE APARTAMENTY -kliknij

Grano Hotel to kompleks 136 komfortowych pokoi, sprzedawanych w systemie condo, Dzięki świetnej lokalizacji w centrum historycznego Gdańska oraz wysublimowanym połączeniu zabytkowej formy z nowoczesnym stylem art deco jest to produkt inwestycyjny spełniający wymagania zarówno gości biznesowych jak i również turystów. W Inwestycji przewidziane zostały udogodnienia dla gości hotelowych m.in. basen, strefa SPA&Wellness oraz restauracja.

                                 GRANO HOTEL -kliknij

SKONTAKTUJ SIĘ
ZE SPRZEDAWCĄ

Biuro  Sprzedaży Mieszkań

Biuro Sprzedaży Mieszkań

500 299 464LOKALIZACJA

INWESTYCJA

METRAŻ

-

ILOŚĆ POKOI

-

PIĘTRO

-

CENA DO BRUTTO

CECHY DODATKOWE

mieszkanie z ogródkiem


serwisy dekpol