NOWA MOTŁAWA - APARTAMENTY I APARTHOTEL NUMBER ONE

Kup apartament lub zainwestuj w apartament condo na Wyspie Spichrzów - nowej wizytówce Gdańska, która budzi do życia swój dawny potencjał.

Kup apartament lub zainwestuj w apartament condo na Wyspie Spichrzów -  nowej wizytówce Gdańska,  która budzi do życia swój dawny potencjał.                                 
 
Nowa Motława to nowoczesny kompleks mieszkalno – hotelowy  położony w prestiżowym sąsiedztwie najważniejszych zabytków Głównego Miasta m.in. Żurawia, Filharmonii Bałtyckiej i ulicy Długi Targ z Fontanną Neptuna.

Inwestycja składa się z części mieszkalnej – Apartamentów Nowa Motława oraz części hotelowej – Aparthotelu Number One. Projekt wyróżnia unikalna architektura inspirowana historyczną zabudową Wyspy Spichrzów oraz przestronna strefa wellness z basenem, jacuzzi, saunami i siłownią do dyspozycji zarówno mieszkańców, jak i gości hotelowych.

W trzech budynkach mieszkalnych zwróconych kalenicami do rzeki znajdą się Apartamenty Nowa Motława. W sumie  powstanie  298 lokali mieszkalnych o powierzchni od 27 do 77 m2 z przewagą apartamentów 2- i 3- pokojowych z przynależnymi balkonami lub ogródkami. Apartamenty sprzedawane są w stanie deweloperskim oraz z wykończeniem "pod klucz".  

W pozostałych dwóch budynkach znajdzie się Aparthotel Number One z 174 apartamentami o powierzchni od 22 do 42 m2 sprzedawanymi w systemie condo z pełnym wykończeniem i wyposażeniem. Dla potrzeb kompleksowej obsługi gości hotelowych przewidziano również całodobową recepcję oraz zaplecze gastronomiczne, gdzie będą serwowane śniadania.

Oferta condo w ramach Aparthotelu Number One  jest adresowana do osób, które chcą bezpiecznie inwestować w sektorze nieruchomości zapewniającym bardzo konkurencyjne stopy zwrotu. Inwestorzy, którzy staną się właścicielami apartamentów będą regularnie (w cyklu kwartalnym) otrzymywali zysk od zainwestowanego kapitału. Na ten cel przeznaczonych będzie 50% przychodów osiągniętych z usług noclegowych całego hotelu i podzielonych proporcjonalnie na każdy lokal. Jednocześnie inwestor otrzymuje gwarancję zwrotu rocznie nie mniej niż 5% zainwestowanego kapitału przez okres kolejnych 15 lat. To oznacza, że w tym czasie uzyska zwrot co najmniej 75% ceny netto inwestycji. Właściciel apartamentu hotelowego może liczyć nawet na 8,7%* rocznej stopy zwrotu z ceny netto inwestycji. Dodatkowo to operator hotelowy poniesie koszty konserwacji i napraw wyposażenia apartamentów hotelowych, co czyni inwestycję wygodnym, bezobsługowym biznesem.
 
* Powyższe wyliczenia mają charakter wyłącznie reklamowy i poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Wyliczenia zostały oparte na przy założeniach: cena wynajmu lokalu 265 zł netto za dobę noclegową oraz 65 % obłożenia lokali w skali roku ( tj 237 dni ) przy założeniu wartości katalogowej wszystkich  lokali na poziomie 62 891 000 zł. Wyliczenia mogą się różnić od rzeczywistych parametrów  wynikających z umów. Kupujący musi liczyć się z możliwością spadku wartości zakupionej nieruchomości w czasie jak też nieuzyskania określonego wyniku inwestycyjnego, w związku z zaangażowaniem w condo system, a materiały nie stanowią rekomendacji zawarcia umów.

Strona i wizualizacje mają charakter poglądowy, treści na niej zawarte mogą ulec zmianie. Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
 
 

TABELA LOKALI APARTHOTEL NUMBER ONE- kliknij

SKONTAKTUJ SIĘ
ZE SPRZEDAWCĄ

Barbara Robak

Barbara Robak

734 465 720

Arkadiusz Lew-Kiedrowski

Arkadiusz Lew-Kiedrowski

604 766 280LOKALIZACJA

INWESTYCJA

METRAŻ

-

ILOŚĆ POKOI

-

PIĘTRO

-

CENA DO BRUTTO

CECHY DODATKOWE

mieszkanie z ogródkiem
samodzielna kuchnia
Mieszkania dla Młodych


serwisy dekpol