OSIEDLE PASTELOWE

Osiedle Pastelowe to przede wszystkim komfortowe mieszkania zaprojektowane w rozkładach od 2-pok. o pow. ok 36 m2, po przestronne 4-pok. z antresolami o łącznej pow. 106 m2. Funkcjonalność mieszkań przekłada się na liczne możliwości aranżacyjne, dzięki czemu każdy Mieszkaniec z łatwością urządzi swoje wymarzone M.

Lokalizacja: Gdańsk Łostowice, ul. Pastelowa (obecnie możliwość dojazdu od strony ul. Starogardzkiej/Przemian),

Przewidywany termin odbioru: III/IV kwartał 2020 r.

Inwestycję wyróżni nowoczesna architektura, ze szklanymi balustradami, a także niestandardowymi wymiarami okien, co spowoduje lepsze doświetlenie mieszkań.
Wszystkie mieszkania na parterze będą posiadały ogródki, a lokale na pozostałych piętrach balkony, które będą stanowiły dodatkową przestrzeń do spędzania wolnego czasu.

Zaprojektowane zostały trzy budynki, które zlokalizowane będą w rozwijającej się dzielnicy przy ulicy Pastelowej, obecnie z możliwością dojazdu od strony ul. Starogardzkiej/Przemian.

Zróżnicowana oferta mieszkań skierowana jest do osób ceniących dobrą lokalizację, komfort, a także tych, którzy w miejskim zgiełku poszukują spokoju i możliwości relaksu w otoczeniu natury.

Przemyślane zagospodarowanie otoczenia czyni Nasze Osiedle miejscem przyjaznym zarówno do wypoczynku, jak i aktywnego spędzania czasu.
Liczne tereny zielone zadowolą pasjonatów joggingu i miłośników zwierząt, zaś zadaszone parkingi rowerowe będą idealnym rozwiązaniem dla entuzjastów wycieczek rowerowych.

Wszystkie budynki wyposażone będą w cichobieżne windy, które pozytywnie wpłyną na komfort życia mieszkańców. Dodatkowym atutem będą rownież przewidziane w kondygnacji podziemnej komórki lokatorskie i pomieszczenia na jednoślad, stanowiące dodatkową powierzchnię do przechowywania.

Z kolei miejsca parkingowe w hali garażowej zaoszczędzą czas zmotoryzowanym Mieszkańcom podczas opadów śniegu i komfort w dni deszczowe.


Skorzystaj z naszej promocji i ciesz się Internetem za 1 zł!

 

Od 1 października 2018 r. dostępna będzie oferta promocyjna dla wszystkich osób zainteresowanych usługami Internetowymi firmy Logitus. Jeżeli zakupiłeś mieszkanie na osiedlu Pastelowe to świetnie trafiłeś! To właśnie dla Ciebie mamy kupon na Internet za 1 zł.

Od momentu podpisania umowy, przez 12 miesięcy będziesz płacił co miesiąc tylko 1 zł za Internet 100/100 mbit lub 300/300 mbit. Od 13 miesiąca cena ta wynosić będzie 49 zł albo 69 zł za miesiąc w zależności od wybranej usługi. Ponadto zyskasz możliwość dzierżawy routera Wi -Fi w promocyjnej cenie 6 zł brutto miesięcznie oraz dokupienia pakietów TV w atrakcyjnych cenach, a za aktywacje i instalacje usług zapłacisz jedynie 29 zł.

Szczegóły dotyczące promocji znajdują się w regulaminie.

 

SKONTAKTUJ SIĘ
ZE SPRZEDAWCĄ

Biuro  Sprzedaży Mieszkań

Biuro Sprzedaży Mieszkań

500 299 464LOKALIZACJA

INWESTYCJA

METRAŻ

-

ILOŚĆ POKOI

-

PIĘTRO

-

CENA DO BRUTTO

CECHY DODATKOWE

mieszkanie z ogródkiem


serwisy dekpol