ZREALIZOWANE INWESTYCJECERTYFIKATY I NAGRODYDELTA

DELTA to kameralny, czterokondygnacyjny budynek usytuowany w sercu jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się tczewskich osiedli Suchostrzygi. Miejsce doskonale skomunikowane zarówno z Centrum jak i pozostałymi dzielnicami miasta, z drogą krajową nr 1 oraz autostradą A1, umożliwia dojazd do wszystkich kluczowych miejsc Tczewa, co wpływa na wygodę i komfort życia.Przekonaj się, jak przyjemnie może być w mieście!

Funkcjonalność w rozsądnej cenie

Inwestycja przy ulicy Kilińskiego to świetny wybór na pierwsze, własne mieszkanie, a także doskonała propozycja dla wszystkich, którzy poszukują większego lokum w ciekawej lokalizacji  i  korzystnej cenie.
Nowoczesna architektura, dogodna lokalizacja i atrakcyjne ceny są głównymi zaletami inwestycji.
 
Komfort i bezpieczeństwo

Naszym priorytetem jest zapewnienie wysokiego poczucia komfortu i wygody Mieszkańców.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów na parterze usytuowane będą lokale usługowe. Pod budynkiem zaprojektowano halę garażową z miejscami parkingowymi oraz komórkami lokatorskimi. Całość podziemia skomunikowana będzie z poszczególnymi kondygnacjami budynku poprzez windę cichobieżną.
 
Przyjazna architektura

Budynek DELTA to funkcjonalne mieszkania jedno oraz dwupoziomowe, o zróżnicowanym metrażu od 35m2 do 87m2. Wewnętrzny, zadaszony dziedziniec stworzy Mieszkańcom idealną przestrzeń do odpoczynku i  sprawi, iż będą się tutaj czuli bezpiecznie i przyjaźnie.
Zaprojektowane ze szczególną dbałością detale wykończeniowe, starannie przemyślane elementy małej architektury dodatkowo podkreślają wyjątkowy charakter pionierskiej pod względem architektonicznym inwestycji.
Budynek przystosowany jest również dla osób niepełnosprawnych w obrębie wszystkich kondygnacji oraz na terenie dziedzińca.
 
Gwarancja dobrej jakości

Przyszłym mieszkańcom gwarantujemy wysoką jakość produktów budowlanych i standardu wykonania. Budujemy łącząc sprawdzoną od wieków technologię tradycyjną z nowoczesnymi materiałami budowlanymi, posiadającymi certyfikaty i atesty, zapewniające bezpieczeństwo konstrukcji oraz obniżając koszty eksploatacji mieszkań.
 


LOKALIZACJA

INWESTYCJA

METRAŻ

-

ILOŚĆ POKOI

-

PIĘTRO

-

CENA DO BRUTTO

CECHY DODATKOWE

mieszkanie z ogródkiem


serwisy dekpol