O systemieSpecyfikacja technicznaeHOME control

Czysty zysk w trzech prostych krokach

 

Oszczędności

eHOME control inteligentnie zarządza kosztami - uczy się jak działa Twoje ogrzewanie, żeby włączyć je w odpowiednim momencie - by działało tylko tak długo jak potrzeba, pozwalając zaoszczędzić do 20% energii cieplnej. Możesz na bieżąco monitorować zużycie energii elektrycznej oraz zgasić zdalnie światło lub odciąć prąd w wybranych gniazdkach, aby zbędne w danej chwili urządzenia nie zużywały energii.

Wygoda

Wystarczy, że masz przy sobie swój smartfon, a możesz zamknąć lub otworzyć drzwi wejściowe czy sterować ogrzewaniem i oświetleniem w całym mieszkaniu. Bez wstawania z kanapy! Dzięki dotykowemu panelowi oraz przyjaznym aplikacjom eHOME control sterowanie Twoim mieszkaniem będzie łatwiejsze i przyjemniejsze, niż jesteś to sobie w stanie wyobrazić.

Bezpieczeństwo

Nie pamiętasz czy drzwi od mieszkania zostały zamknięte? Żaden problem! Sprawdź w aplikacji - w razie potrzeby zamkniesz lub otworzysz je zdalnie w dowolnym momencie. A co jeśli został odkręcony kran? Czujnik natychmiast wykryje zalanie, zamknie dopływ wody, światła w domu zaczną migać, a na Twoim smartfonie pojawi się alert.

Nasze osiedla z systemem eHOME control:LOKALIZACJA

INWESTYCJA

METRAŻ

-

ILOŚĆ POKOI

-

PIĘTRO

-

CENA DO BRUTTO

CECHY DODATKOWE

mieszkanie z ogródkiem


serwisy dekpol