ZREALIZOWANE INWESTYCJECERTYFIKATY I NAGRODYKAMIENICA NAD WISŁĄ

„Kamienica nad Wisłą” znajduje się w historycznej części Tczewa nad samym brzegiem Wisły z widokiem na Most Tczewski. Bliskość nadwiślańskiego bulwaru biegnącego nad samym brzegiem Wisły oraz miejskiego parku jest niezaprzeczalnym atutem położenia Kamienicy. Kamienica nad Wisłą” to budynek, który wyróżnia się nowoczesną architekturą, a jednocześnie pozostaje w zgodzie z historyczną zabudową Starego Miasta. Na wewnętrznym dziedzińcu Kamienicy zaprojektowano tereny zielone, co znacznie podnosi komfort zamieszkiwania i odpoczynku mieszkańców. Cała nieruchomość jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych.

Unikalna lokalizacja

„Kamienica nad Wisłą” znajduje się w historycznej części Tczewa nad samym brzegiem Wisły z widokiem na Most Tczewski.

Bliskość nadwiślańskiego bulwaru biegnącego nad samym brzegiem Wisły oraz miejskiego parku jest niezaprzeczalnym atutem położenia Kamienicy.

Funkcjonalność i harmonia

Kamienica posiada pięć klatek schodowych, w których powstały łącznie 53 mieszkania. Każda klatka schodowa została wyposażona w windę.

Mieszkania przez nas oferowane są bardzo komfortowe, o zróżnicowanym metrażu (od 26 do 132 m2). Każde z nich posiada taras lub balkon. Pod budynkiem znajduje się hala garażowa oraz komórki lokatorskie.

Przyjazna architektura

„Kamienica nad Wisłą” to budynek, który wyróżnia się nowoczesną architekturą, a jednocześnie pozostaje w zgodzie z historyczną zabudową Starego Miasta.

Na wewnętrznym dziedzińcu Kamienicy zaprojektowano tereny zielone, co znacznie podnosi komfort zamieszkiwania i odpoczynku mieszkańców. Cała nieruchomość jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych.LOKALIZACJA

INWESTYCJA

METRAŻ

-

ILOŚĆ POKOI

-

PIĘTRO

-

CENA DO BRUTTO

CECHY DODATKOWE

mieszkanie z ogródkiem
samodzielna kuchnia
Mieszkania dla Młodych


serwisy dekpol