ZREALIZOWANE INWESTYCJECERTYFIKATY I NAGRODYNOWA MOTŁAWA - APARTAMENTY

Kup apartament - zamieszkaj lub zainwestuj w apartamenty na Wyspie Spichrzów - nowej wizytówce Gdańska, która budzi do życia swój dawny potencjał.

Kup apartament w wyjatkowej lokalizacji na Wyspie Spichrzów. Idealne do zamieszkania, ale również jako inwestycja pod wynajem krótko terminowy!                                
 
Nowa Motława to nowoczesny kompleks mieszkalny  położony w prestiżowym sąsiedztwie najważniejszych zabytków Głównego Miasta m.in. Żurawia, Filharmonii Bałtyckiej i ulicy Długi Targ z Fontanną Neptuna.
 
Projekt wyróżnia unikalna architektura inspirowana historyczną zabudową Wyspy Spichrzów oraz przestronna strefa wellness z basenem, jacuzzi, saunami i siłownią do dyspozycji mieszkańców.

W trzech budynkach mieszkalnych zwróconych kalenicami do rzeki znajdą się Apartamenty Nowa Motława. W sumie  powstało  298 lokali mieszkalnych o powierzchni od 27 do 77 m2 z przewagą apartamentów 2- i 3- pokojowych z przynależnymi balkonami lub ogródkami. Apartamenty sprzedawane są w stanie deweloperskim oraz z opcją  wykończenia "pod klucz".  


 
 


LOKALIZACJA

INWESTYCJA

METRAŻ

-

ILOŚĆ POKOI

-

PIĘTRO

-

CENA DO BRUTTO

CECHY DODATKOWE

mieszkanie z ogródkiem


serwisy dekpol