ZREALIZOWANE INWESTYCJECERTYFIKATY I NAGRODYOSIEDLE ZIELONE ETAP III

Osiedle Zielone to zespół czterech czteropiętrowych budynków zlokalizowanych przy ul. Potęgowskiej, w dynamicznie rozwijającej się południowej części Gdańska, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą trójmiejską, na wschód od Jeziora Jasień.

Jest to miejsce doskonale skomunikowane z centrum Gdańska oraz z trójmiejską obwodnicą i trasą W-Z, położone zaledwie 7 km od centrum Gdańska.
Jednak Osiedle Zielone to nie tylko dogodna lokalizacja, gwarantująca dobre połączenie z centrum Gdańska, ale również nowoczesna architektura budynków, wysoki standard i przyjemne, pełne zieleni otoczenie!

W czterokondygnacyjnym budynku zaplanowano 42 lokale mieszkalne, które będą idealnym wyborem dla osób pragnących zamieszkać w okolicy bogatej w zieleń, za jednocześnie w niedalekiej odległości od obiektów użyteczności publicznej oraz zaplecza handlowo-usługowego.

Wokół budynków powstają ciągi piesze, drogi z kostki betonowej, miejsca postojowe na parkingu naziemnym, plac zabaw oraz liczne tereny zielone. Wszystkie budynki wyposażone są w cichobieżne windy. 

Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają balkony oraz przestronne tarasy, z kolei do mieszkań na parterze przynależą ogródki. 


Dogodne położenie, w obrębie najważniejszych szlaków komunikacyjnych i zasięgu transportu miejskiego, gwarantuje Mieszkańcom doskonały dostęp do wszelkich zakątków miasta. Z kolei nowoczesna architektura budynków i wysoki standard wykonania inwestycji pozwoli Mieszkańcom cieszyć się komfortem własnego mieszkania. 

W sprzedaży również:

  • komórki lokatorskie,
  • miejsca postojowe w hali garażowej,
  • miejsca postojowe naziemne.


LOKALIZACJA

INWESTYCJA

METRAŻ

-

ILOŚĆ POKOI

-

PIĘTRO

-

CENA DO BRUTTO

CECHY DODATKOWE

mieszkanie z ogródkiem


serwisy dekpol