Aparthotelowa żyła złota

Portal Propertynews.pl podkreśla, że aparthotele w naszym kraju wyrastają jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Dekpol S.A. w tym roku zrealizował Hotel Number One, a już niedługo w sprzedaży kolejna inwestycja Grano Residence. Jako jeden z liderów rynku apartamentów typu condo wyznaczamy trendy. Sukces naszej firmy powoduje że do grona firm specjalizujących się w budowie i zarządzaniu obiektami aparthotelowymi dołącza wielu nowych deweloperów, którzy do tej pory koncentrowali się niemal wyłącznie na nieruchomościach mieszkaniowych.

CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Verano Residence – inteligentne apartamenty w Juracie

Każdy apartament w inwestycji Verano Residence realizowanej obecnie przez Dekpol S.A. w Juracie zostanie wyposażony w inteligentny system sterowania - FIBARO. Jego zastosowanie przełoży się nie tylko na wyższy komfort użytkowania, ale i realne korzyści finansowe. Innowacyjny system, oparty na bezprzewodowej technologii Z-Wave, pozwala zaoszczędzić nawet do 30% energii elektrycznej i do 23% energii cieplnej w skali roku. To wymierne benefity szczególnie dla osób inwestujących w apartamenty pod wynajem krótkoterminowy.

CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Dekpol S.A. zwiększył sprzedaż mieszkań o blisko 60%

Dekpol S.A. sprzedał w pierwszych trzech kwartałach br. 687 mieszkań, czyli o blisko 60% więcej niż rok wcześniej. W pierwszych dziewięciu miesiącach tego roku Spółka przekazała jednocześnie klientom 380 gotowych lokali w porównaniu do 94 lokali przekazanych w analogicznym okresie poprzedniego roku.

CZYTAJ WIĘCEJ >>>LOKALIZACJA

INWESTYCJA

METRAŻ

-

ILOŚĆ POKOI

-

PIĘTRO

-

CENA DO BRUTTO

CECHY DODATKOWE

mieszkanie z ogródkiem
samodzielna kuchnia
Mieszkania dla Młodych


serwisy dekpol